Miniworkshop Vleermuizen (Etten-Leur)

Miniworkshop Vleermuizen (Etten-Leur)

8 mei 2025 - 9 mei 2025

  • Organisatie: IVN Dintel- en Marklanden

Tijdens de thema-avond op donderdag 8 mei kom je van alles te weten over de vleermuizen die in de buurt voorkomen. Op vrijdagavond 9 mei kun je samen erop uit trekken om ter plaatse kennis te maken met de vleermuizen. De thema-avond en de excursie zijn los te volgen.

Weetje: In Etten-Leur wonen circa 2.000 vleermuizen, die eten met zijn allen 600.000 muggen in één nacht. In de zomer zijn dat maar liefst 90 miljoen muggen die opgegeten worden. En dat is alleen nog maar de dwergvleermuis.

Op 8 mei (20u) is de betreffende thema-avond in IVN Natuurmuseum te Etten-Leur. Op 9 mei start de excursie om 21u in Etten-Leur, exacte startlocatie volgt na inschrijving. Hopelijk zijn ze te zien tijdens de excursie, maar je zult ze zeker horen, via batdetectoren.

Voor kinderen t/m 12 jaar en IVN-leden zijn de activiteiten gratis. Overige deelnemers zijn ook van harte welkom en betalen € 4,50 per persoon per activiteit.

Terug naar agenda

Miniworkshop Vleermuizen (Etten-Leur)

Lange Brugstraat 61, 4871 CM Etten-Leur, Netherlands