Webinar: Aan de slag met agroforestry (online)

Webinar: Aan de slag met agroforestry (online)

16 januari 2025
19:30 - 21:00

  • Organisatie: Natuur en Milieufederaties Utrecht en Zuid- en Noord-Holland
  • Kosten: gratis

Afgelopen jaar hebben 15 agrariërs in 3 provincies (Utrecht, Zuid-Holland en Noord-Holland) een start gemaakt met agroforestry op hun boerderij, een vorm van duurzame landbouw. Tijdens dit webinar kom je er meer over te weten! 

Vanuit het project Aan de slag met Agroforestry zijn zij begeleid bij het ontwerp en de aanleg van een agroforestry proefperceel: een stuk van 0,5-1 ha waar elementen van agroforestry op staan. Denk aan een perceel met walnoten- of fruitbomen waar hagen en een bloemenrand terugkomen voor de insecten die nodig zijn voor de bestuiving van de bomen.

Hoe kijken deze agrariërs terug op dit proces? Welke dingen zouden zij anders doen en wat raden zij andere agrariërs aan?

Tijdens het webinar op donderdag 16 januari gaan we het hier in een panel van agrariërs en experts over hebben. Benieuwd naar hun bevindingen? Meld je aan!

Wil je alvast wat meer weten? In deze filmclip vertellen deelnemers Eline en Wim al iets meer over hun deelname.

Het agroforestry proefpercelen project is een project van de Natuur en Milieufederatie Utrecht, Natuur en Milieufederatie Zuid-Holland, Natuur en Milieufederatie Noord-Holland, het Louis Bolk Instituut en Fruitzforlife.

Terug naar agenda

Webinar: Aan de slag met agroforestry (online)

Heuvelring, Tilburg, Netherlands