Week van de Biodiversiteit (landelijk)

Week van de Biodiversiteit (landelijk)

15 mei 2026 - 25 mei 2026

  • Organisatie: KNNV e.a.

Van vrijdag 15 tot en met maandag 25 mei is de Week van de Biodiversiteit. Er zijn diverse excursies, maar ook lezingen, bioblitzen en openbare inventarisaties, open tuindagen, workshops, markten en natuurfilms om zo kennis te maken of je te verdiepen in de diversiteit van de natuur.

Maak kennis met de mensen die in hun omgeving biodiversiteit tellen, herstellen, erover vertellen of beschermen. Ook steeds meer bedrijven en organisaties haken publicitair aan om het belang van biodiversiteit te laten zien en hun inzet te tonen.

Voor een overzicht van de activiteiten (wordt aangevuld) kijk op deze pagina van de KNNV. In 2025 waren er maar liefst 220 activiteiten verspreid door het land.

Dus ook in Brabant zijn tijdens de Week van de Biodiversiteit diverse activiteiten. KNNV Tilburg organiseert maar liefst 15 activiteiten, van wandelingen tot workshops. En neem ook eens een kijkje bij Natuurgroep Gestel (zie hun agenda).

Terug naar agenda

Week van de Biodiversiteit (landelijk)

Heuvelring, Tilburg, Netherlands